WOJCIECH PŁATEK

Minimalista, kreatywna dusza, artysta wierny zasadzie „mniej jest więcej”. Fryzjerstwo jest dla niego kreowaniem doświadczenia – budowanego na troskliwym i szczerym wglądzie w charakter i potrzeby klienta. Jego cięcia charakteryzuje precyzja i czystość formy, które w najlepszy sposób podkreślają naturalne piękno włosów. Spotkanie z klientem to dla Wojtka rodzaj inspirującego rytuału, którego efektem jest zewnętrzna przemiana, będąca emanacją wewnętrznego piękna.
Absolwent londyńskiej akademii „City & Guilds”. Szkolił się w prestiżowej Vidal Sasson i Tony & Guy, a doświadczenie zdobywał w topowych brytyjskich salonach, konsekwentnie realizując swoją wizję pracy z klientem.
Każdy element procesu stylizowania fryzury ma według niego istotne znaczenie: począwszy od miejsca, po jakość używanych kosmetyków i profesjonalizm obsługi. Twórcze ideały Wojtka urzeczywistnia jego pierwsze autorskie studio – stworzone w odnowionej stodole, blisko natury, a jednocześnie utrzymane w konceptualnej, minimalistycznej estetyce. To miejsce, w którym spotyka się człowiek, natura i sztuka.
ZADZWOŃ DO NAS, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA
PŁATEK STUDIO
no. +48 506 641 648
 
ADRES
ul. Sienkiewicza 10b
32-400 Myślenice
© 2017 PŁATEKSTUDIO