MIEJSCE

Płatek Studio to przestrzeń stworzona z myślą o harmonii człowieka z naturą. Odnowiona i zaadaptowana stodoła, otoczona polami i lasem, pozwala na odnalezienie spokoju i dystansu do rzeczywistości. Uczy uważności, pozwala na pełną koncentracje na zmianie, którą pociąga za sobą nowa fryzura, wypielęgnowana cera i zadbane ciało. Umiejscowiona poza centrum miasta, wymaga wysiłku, aby ją odnaleźć i w naturalny sposób przyciąga do studia osoby, które oczekują uwagi, zrozumienia i nieszablonowego myślenia od tego, komu powierzają swoje włosy, twarz i ciało.
NOWOCZESNA STODOŁA
Stodoła, którą zaadaptowaliśmy na Płatek Studio, oddaje naszą filozofię łączenia dawnego mistrzostwa z kreatywnym eksperymentem. Solidna rzemieślnicza konstrukcja stała się podstawą do stworzenia przestrzennego, nowoczesnego wnętrza, w którym chcemy dać Ci uważną opiekę.
CZAS
W Płatek Studio czas płynie inaczej. Pozwala nam na przyjrzenie się Twoim potrzebom, rozmowę i wspólne nakreślenie wizji, którą będziemy podążać. Nie lubimy zgiełku, pośpiechu i chaosu – dlatego w trakcie wizyty u nas gwarantujemy Ci pełnię naszej uwagi.
NATURA
Kontakt z naturą zawsze był dla nas bardzo ważny – dlatego postanowiliśmy zbudować nasze Studio z dala od miejskiego zgiełku. Las, okoliczne wzgórza, zachody słońca – to wszystko jest dla nas nieskończoną inspiracją do pracy i źródłem energii, którą chcemy się z Tobą dzielić.
ZADZWOŃ DO NAS, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA
PŁATEK STUDIO
no. +48 506 641 648
 
ADRES
ul. Sienkiewicza 10b
32-400 Myślenice
© 2017 PŁATEKSTUDIO