MENTORING

Kursy w Płatek Studio przygotowujemy na zasadzie mentoringu. Prowadzimy uczestników przez program, wydobywając z każdego naturalne predyspozycje fryzjerskie. Wspólnie z kursantem szukamy dalszych dróg rozwoju, sugerujemy jego kierunek i sposób osiągnięcia zawodowego profesjonalizmu. Uczymy warsztatu i techniki, ale też doradzamy, monitorujemy postępy i rozwijamy indywidualny potencjał uczestników.
STRZYŻENIE KLASYCZNE DAMSKIE
DLA KOGO: Styliści fryzur, rozpoczynający swoją zawodową karierę lub profesjonaliści, chcący udoskonalić warsztat fryzjerski.
Kurs STRZYŻENIE KLASYCZNE DAMSKIE pozwala na poznanie podstawowych technik fryzjerskich, będących bazą do dalszego rozwijania kariery. Na kursie uczymy warsztatu, precyzji strzyżenia i wyczucia, które bezpośrednio wpływają na profesjonalizm usług fryzjera.
Bez względu na to, czy chcesz rozwijać się w strzyżeniach awangardowych czy pozostaniesz wierny klasyce, kurs pozwoli Ci poczuć pewność w podążaniu własną zawodową drogą. Tempo kursu dostosowane jest do oczekiwań i charakteru grupy. Dzięki kameralnej atmosferze szkolenia, w każdym uczestniku szukamy indywidualnych predyspozycji, które rozwijamy w trakcie zajęć.
W RAMACH KURSU:
CZAS TRWANIA:
1-4 DNI
LICZBA MIEJSC:
MAX. 3
TERMINY:
USTALANE WSPÓLNIE Z UCZESTNIKAMI
CENA:
700 PLN OSOBA / DZIEŃ / NETTO
STRZYŻENIE KLASYCZNE MĘSKIE
DLA KOGO: Styliści fryzur, chcący rozwinąć się w zakresie strzyżeń męskich.
Kurs to odpowiedź na rosnącą popularność segmentu fryzjerstwa dla mężczyzn. Obejmuje naukę cięć klasycznych i awangardowych, podkreślających styl współczesnego mężczyzny. W trakcie kursu nauczysz się świadomie wykorzystywać podstawowe techniki do stworzenia pełnego repertuaru męskich fryzur. Zdobędziesz również umiejętności oceny proporcji twarzy i kształtu czaszki, aby zasugerować klientowi jak najlepszą stylizację.
W RAMACH KURSU:
CZAS TRWANIA:
1-2 DNI
LICZBA MIEJSC:
MAX. 3
TERMINY:
USTALANE WSPÓLNIE Z UCZESTNIKAMI
CENA:
700 PLN OSOBA / DZIEŃ / NETTO
„Inspiracja istnieje, ale musi cię znaleźć przy pracy”
~ Pablo Picasso
„Całe nasze życie to działanie i pasja”
~ Herodot
"Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć"
~ Alexandra K. Trenfor
ZADZWOŃ DO NAS, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA
PŁATEK STUDIO
no. +48 506 641 648
 
ADRES
ul. Sienkiewicza 10b
32-400 Myślenice
© 2017 PŁATEKSTUDIO