MANIFEST

Wierzymy w świadomą kreację, której podstawą jest rzemiosło i warsztat. To narzędzia, które nigdy nie stracą na wartości, ale wymagają uwagi i cierpliwości. Technika i rzetelne podstawy fryzjerstwa i kosmetyki to dla nas punkt wyjścia – na nich budujemy zaufanie i relacje z klientami i to one determinują efekty naszej pracy.
Za każdym razem pomagamy Ci wypracować niepowtarzalny styl – w harmonii z tym, jaka jesteś. Konfrontujemy artystyczną wizję z Twoim charakterem i możliwościami, jakie dają Twoje włosy. Zabieg fryzjerski i kosmetyczny to kreatywna podróż, ale też odpowiedzialność za zaufanie, jakim nas obdarzasz. Chcemy Ci obiecać, że zrobimy wszystko abyś wyszła od nas jako najlepsza wersja siebie.
SZTUKA
Otwiera oczy i uwalnia wyobraźnię. Pozwala nam wychodzić poza to, co znane i komfortowe i wspólnie z Tobą szukać pomysłu na nowy wizerunek – stonowany lub ekscentryczny, ale zawsze tworzony z wyczuciem estetyki.
RZEMIOSŁO
Nieustannie je doskonalimy. Daje nam narzędzia do tego, żeby przełożyć kreatywną wizję na praktykę i zaoferować Ci profesjonalną opiekę niezależnie od zabiegu, na jaki się zdecydujesz.
ZAUFANIE
To baza naszej relacji. Ty mówisz nam o swoich potrzebach, my oceniamy możliwości ich realizacji i dobieramy narzędzia najlepsze do osiągnięcia celu.
ZADZWOŃ DO NAS, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA
PŁATEK STUDIO
no. +48 506 641 648
 
ADRES
ul. Sienkiewicza 10b
32-400 Myślenice
© 2017 PŁATEKSTUDIO